گروه دانش و فناوری- یک پزشک استرالیایی در حوزه اتانازی دستگاه جنجال‌برانگیزی ساخته که افراد با داخل شدن در آن و فشردن یک دکمه می‌توانند با گاز نیتروژن به زندگی خود پایان دهند. این دستگاه که «سارکو»...
گروه جامعه - به گفته پژوهشگران میزان خودکشی در آمریکا در ماه‌های پس از اعلام خبر خودکشی رابین ویلیامز، بازیگر سرشناس هالیوود افرایش یافته بود. آقای ویلیامز در سال ۲۰۱۴ خودکشی کرد. گزارشی که مجله علمی...

ساخت ماشین جنجالی خودکشی توسط پزشک استرالیایی

گروه دانش و فناوری- یک پزشک استرالیایی در حوزه اتانازی دستگاه جنجال‌برانگیزی ساخته که افراد با داخل شدن در آن و فشردن یک دکمه می‌توانند با گاز نیتروژن به زندگی خود پایان دهند.

این دستگاه که «سارکو» نام دارد به گونه‌ای طراحی شده که دارای یک فضای تابوت مانند و حاوی گاز نیتروژن است. فردی که قصد داشته باشد به زندگی خود پایان دهد وارد این دستگاه شده و دکمه نصب شده در آن را فشار می‌دهد.
فرد ابتدا دچار احساس گیجی و منگی می‌شود و سپس به سرعت هوشیاری خود را از دست می‌دهد و می‌میرد.

انتهای پیام/

افزایش میزان خودکشی در آمریکا 'بعد از خودکشی رابین ویلیامز

گروه جامعه - به گفته پژوهشگران میزان خودکشی در آمریکا در ماههای پس از اعلام خبر خودکشی رابین ویلیامز، بازیگر سرشناس هالیوود افرایش یافته بود. آقای ویلیامز در سال ۲۰۱۴ خودکشی کرد.

گزارشی که مجله علمی پلاس وان چاپ کرده، نشان می‌دهد که در پنج ماه بعد از مرگ رابین ویلیامز، میزان خودکشی ۱۰ درصد بیشتر از پیش بینی‌های احتمالی بود.

خطر بالقوه تقلید از افراد مشهور برای سازمان‌های بهداشت عمومی، پدیده‌ای شناخته شده است.

اشتراک در RSS - خودکشی