تصور کنید که ساعت‌ها قبل از یک حمله قلبی، خبردار می‌شدید که چنین اتفاقی قرار است برای شما بیفتد. شبیه داستان‌های علمی تخیلی است، نه؟ اما الان دیگر چندان تخیلی نیست، دست کم در بعضی بیمارستان‌های...
گروه سلامت> مهرنوش فرهی- ااز زمانی که یک دانه جوانه می زند و شروع به رشد می کند یعنی حدود یک هفته اول رشد آن، مقدار ویتامین ها ومواد مغذی موجود درگیاه به اوج خود می رسد. به عبارت دیگر تمام مواد...

برنامه‌ای که مرگ را پیش‌بینی می‌کند

تصور کنید که ساعت‌ها قبل از یک حمله قلبی، خبردار می‌شدید که چنین اتفاقی قرار است برای شما بیفتد. شبیه داستان‌های علمی تخیلی است، نه؟

اما الان دیگر چندان تخیلی نیست، دست کم در بعضی بیمارستان‌های آمریکا.

سازمان غذا و داروی آمریکا برای اولین بار الگوریتمی را تأیید کرده که قادر است از مرگ ناگهانی به دلیل وقوع اختلال قلبی-تنفسی جلوگیری کند.

با جوانه ها جوان بمانید

گروه سلامت> مهرنوش فرهی- ااز زمانی که یک دانه جوانه می زند و شروع به رشد می کند یعنی حدود یک هفته اول رشد آن، مقدار ویتامین ها ومواد مغذی موجود درگیاه به اوج خود می رسد. به عبارت دیگر تمام مواد مغذی ای که گیاه در روزهای نخستین رشد خود به آن نیاز دارد در جوانه ها وجود دارند. همین موضوع باعث می شود که جوانه منبع غنی و شگفت آوری از مواد مغذی مورد نیاز بدن باشد.

اشتراک در RSS - سلامت قلب