گروه فن‌آوری -  بر اساس حق اختراع ای که گوگل به ثبت رسانده یک چهارچوب جامع پیچیده و قابل انطباق برای کمک به والدین طراحی می‌شود تا به آنها برای نگهداری نوزادان و کنترل شرایطشان کمک شود.  این چهارچوب...
پایان دعوای تاکسی آنلاین اوبر با وایمو با چک ۲۴۵ میلیون دلاری به آلفابت به پایان رسید فناوری اطلاعات  و ارتباطات - تاکسی آنلاین اوبر با پرداخت 245 میلیون دلار خسارت مالی به آلفابت (پدر گوگل و مالک...

نوزادان تحت کنترل دیجیتالی

گروه فن‌آوری -  بر اساس حق اختراع ای که گوگل به ثبت رسانده یک چهارچوب جامع پیچیده و قابل انطباق برای کمک به والدین طراحی می‌شود تا به آنها برای نگهداری نوزادان و کنترل شرایطشان کمک شود.  این چهارچوب به خصوص به والدین بی‌تجربه کمک می‌کنند تا بتوانند به امکانات و اطلاعات مورد نیاز برای نگهداری و پرورش صحیح اطفال دسترسی داشته باشن.د قرار است این محصول با پلتفرم هوشمند گوگل هم سازگاری داشته باشد. مراقبت از کودکان در برابر خطراتی که ممکن است در منزل با آن مواجه باشند و ارائه امکانات کنترلی و نظارتی یکی دیگر از امکانات پلتفرم یاد شده است.

مدیر ایرانی اوبر ۲۴۵ میلیون دلار به گوگل غرامت داد

پایان دعوای تاکسی آنلاین اوبر با وایمو با چک ۲۴۵ میلیون دلاری به آلفابت به پایان رسید

فناوری اطلاعات  و ارتباطات - تاکسی آنلاین اوبر با پرداخت 245 میلیون دلار خسارت مالی به آلفابت (پدر گوگل و مالک وایمو) به دعوای حقوقی ناشی از سرقت اطلاعات خودروهای خودران پایان می‌دهد.

 اختلافات قانونی میان اوبر و آلفابت بر سر سرقت اسرار تجاری وایمو، کمپانی توسعه دهنده خودروهای خودران، به دادگاه کشیده شد و چهره اوبر را خراب کرد.

اشتراک در RSS - گوگل