جمعه،۰۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۴
موهای افتضاحی دارم

گروه ورزش- کریستیانو رونالدو همواره گفته است که می خواهد تا سن 41 سالگی فوتبال بازی کند.

 فوق ستاره پرتغالی در 33 سالگی همچنان بهترین و موثرترین بازیکن رئال است و یکی از شانس های مسلم توپ طلای 2018.

او در مصاحبه با برنامه ال چیرینگیتو و در واکنش به نزدیک شدنش به سن بازنشستگی گفت که حس یک بازیکن 23 ساله را دارد و هنوز سال های زیادی از فوتبالش باقی مانده است. با توجه به تمرینات اختصاصی او و آمادگی بدنی فوق العاده ای که دارد، این ادعا نمی تواند دور از ذهن باشد.

 

 

 

 

رونالدو در مورد برنامه هایش بعد از کنار گذاشتن فوتبال گفت:«به خاطر حضور در فیلم های تبلیغاتی، تمرینات بازیگری داشته ام و دارم. البته در سن 42 سالگی هرگز نمی توانم یک بازیگر درجه یک باشم ولی دوست دارم بازیگری را نیز تجربه کنم. خوشبختانه کم و بیش به اسپانیایی و انگلیسی تسلط دارم. نمی گویم کاملا چون می گویند که خودخواه هستم.»

 

 

 

 

رونالدو همچنین در مورد شادی گل ها و نیز مدل موهایش گفت:« موهای افتضاحی دارم ولی در هر صورت موهای طبیعی من هستند و دوست شان دارم. اگر پس از گلزنی در برخی مواقع پیراهنم را از تنم خارج می کنم، قصد نمایش بدنم را ندارم. در واقع بی اختیار این کار را انجام می دهم.»

 

رونالدو همچنین در مورد محرومیت ابتدای فصلش به خاطر هل دادن داور در ال کلاسیکو گفت:« محرومیت ضربه سختی به من زد زیرا در ابتدای فصل خیلی آماده بودم. 5 بازی به خاطر یک اتفاق احمقانه محروم شدم. اینکه چیزی بگویید و کسی را هل دهید، طبیعی است. سرخی روبرتو مارسلو را هل داد و 4 جلسه محروم شد. داور‌ها باید انعطاف پذیر تر باشند. در انگلیس برخوردها خیلی بیشتر است و داورها کارشان را بهتر انجام می‌دهند. محرومیت من ضربه خیلی سختی بود زیرا در نظرم ناعادلانه بود.»

انتهای پیام/

منبع:ورزش۳