ترافیک سنگین در محورهای مازندران

يکشنبه،۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۶

گروه جامعه - رئیس پلیس راه مازندران اظهار کرد: درحال حاضر تردد خودروها در محورهای هراز و کندوان به‌صورت سنگین و در محور سوادکوه به‌صورت نیمه‌سنگین گزارش شده است.

علیرضا قدمی با اشاره به موج بازگشت مسافران از محورهای شمال، افزود: باتوجه به خودروهای ورودی که طی روزهای گذشته وارد محورهای شمال شدند برای فردا نیز محورهای شمال زیر بار ترافیک خواهد رفت.

رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه اجرای محدودیت‌های ترافیکی نیز در دستور کار مأموران پلیس راه قرار دارد، تصریح کرد: روز دوشنبه محورهای هراز و کندوان یک‌طرفه خواهد شد.

این مسؤول یادآور شد: همچنین محدودیت تردد کامیون و کامیونت در محور هراز و تردد تریلی در محور سوادکوه نیز از صبح فردا تا ساعت 24 در دستور کار قرار دارد.

قدمی یادآور شد: باتوجه به شرایط جوی احتمال سقوط بهمن و ریزش سنگ در محورهای کوهستانی و گردنه‌های برف‌گیر استان وجود دارد که ضرورت دارد رانندگان به توصیه‌ها و هشدارهای پلیس توجه کنند.

وی با تأکید بر ضرورت مدیریت سفر، گفت: لازم است مسافران با استعلام وضعیت راه‌های مازندران زمان بازگشت از سفر را مدیریت کرده تا درگیر صفوف طولانی ترافیک نشوند.

انتهای پیام/

منبع: فارس