قوی‌ترین مرد ایران را با گلوله زدند؛ حمله با اسلحه و قمه

دوشنبه،۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۱
قوی‌ترین مرد ایران را با گلوله زدند؛ حمله با اسلحه و قمه

گروه اجتماعی>حوادث - قوی ترین مرد ایران در یک نزاع تا پای مرگ رفت.

به گزارش  پیام ایران ، رامین فرج نژاد یکی از جوان‌ترین ورزشکاران رشته قوی‌ترین مردان ایران بامداد جمعه در یک نزاع خیابانی در شهریار کرج هدف گلوله قرار گرفت. فرج نژاد در این درگیری تا آستانه مرگ رفت. او که ساکن کرج است، شب حادثه در باغ خانوادگی‌شان بوده است.

رامین فرج نژاد یکی از جوان‌ترین ورزشکاران رشته قوی‌ترین مردان ایران بامداد جمعه در یک نزاع خیابانی در شهریار کرج هدف گلوله قرار گرفت. فرج نژاد در این درگیری تا آستانه مرگ رفت. او که ساکن کرج است، شب حادثه در باغ خانوادگی‌شان بوده است.

4398763.jpg

رامین فرج نژاد در این باره گفت: ساعت ۲ شب بود و خواب بودم. نگهبان باغ بیدارم کرد و گفت: برادرت کامران با چند نفر درگیر شده و بیست - سی نفر دارند او را می‌زنند. تا به محل درگیری رسیدم، دیدم هفت - هشت نفر از آن‌ها اسلحه دارند و یکی از آن‌ها تفنگ را گذاشته روی سر برادر من. تا به سمت آن‌ها دویدم، یکی از آن‌ها با اسلحه به شکم من شلیک کرد.

فرج نژاد بعد از این حادثه، به بیمارستان نور شهر اندیشه منتقل شده و بلافاصله تحت عمل جراحی قرار می گیرد و در حال حاضر وضعیت مساعدی دارد.

فرج نژاد پیش از این در چند دوره مسابقات قوی ترین مردان ایران، قهرمان شده بود.

  • رئیس هیئت پرورش اندام استان البرز، حال رامین خوب است

رئیس هیئت پرورش اندام استان البرز در این باره گفت: حال رامین خوب است. حمید حیدرخانی در گفتگو با ایسنا، با اشاره به انتشار خبری در خصوص تیراندازی به رامین فرج‌نژاد از قوی‌ترین مردان ایران در یک نزاع خیابانی در کرج، گفت: تیراندازی به رامین فرج‌نژاد در یک نزاع خیابانی در کرج صحت ندارد.

حیدرخانی افزود: حادثه تیراندازی در شهریار رخ داده و اکنون این ورزشکار در بیمارستان بستری است و حال وی نیز خوب است.

4398761.jpg

رئیس هیئت پرورش اندام استان البرز: حال رامین خوب است

  • رامین فرج نژاد کیست؟

رامین فرج نژاد در دوره ای که «مردان آهنین» به طور مداوم از تلویزیون پخش می شد، جوان تر از آن بود که در این مسابقه شرکت کند. او در سال ۹۷ یکی از شرکت کنندگان بود اما به خاطر آسیب دیدگی، مسابقه را نیمه کاره رها کرد. به همین دلیل است که بین عموم مردم، به اندازه محراب فاطمی، رضا قرایی، مجتبی ملکی و ... شناخته شده نیست. به گزارش خبر ورزشی، او اگرچه در این مسابقه تلویزیونی در جمع نفرات برتر قرار نگرفت اما در چند دوره مسابقات قوی ترین مردان ایران، قهرمان شده و در چند مسابقه بین المللی مثل آرنولد کلاسیک هم بالاتر از حریفان قرار گرفته است. فرج نژاد یکی از معدود ورزشکاران این رشته است که مجوز شرکت در مسابقات حرفه ای را به دست آورده است.

ارنولد کلاسیک اسپانیا.قهرمان
ارنولد کلاسیک ایتالیا.قهرمان
ارنولد کلاسیک امریکا.قهرمان
قهرمان مسابقات پاورلیفتینگ روسیه و ارتقا رکورد جهانی ۳۰ کیلو گرم.
قهرمان مسابقات دبی ماسل شو ۲۰۱۸
حضور در رقابت هایه حرفه ای هایه دنیا wus ۲۰۱۹ و فینالیست شدن در این مسابقات و قرار گرفتن بین ۱۰ نفر برتر دنیا
و همچنین قهرمانی چندین دوره مسابقات قویترین مردان ایران.

  • حادثه در کمین است

این اولین بار نیست که یکی از ورزشکاران رشته قوی ترین مردان مورد حمله قرار می گیرد. تلخ ترین نمونه این اتفاقات، فوت مرحوم روح الله داداشی بود که در مسابقات مردان آهنین، ۲ بار قهرمان شده بود. او در تیرماه سال ۹۰ در جریان یک درگیری خیابانی در کرج، با چاقو مضروب شد و به دلیل خونریزی شدید، دارفانی را وداع گفت.

انتهای پیام/  باشگاه خبرنگاران