مدیر حوزه هنری خوزستان به دلیل تمجید از خواننده لس‌آنجلسی برکنار شد

چهارشنبه،۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۶
مدیر حوزه هنری خوزستان به دلیل تمجید از خواننده لس‌آنجلسی برکنار شد

گروه اجتماعی - مدیر حوزه هنری خوزستان به دلیل حمایت و تمجید از نصرالله معین، خواننده لس آنجلسی، برکنار شد.

به گزارش  پیام ایران ، سید شهاب الدین طباطبایی مدیر حوزه هنری خوزستان برکنار شد و سینا دلشادی به‌ عنوان سرپرست این حوزه معرفی شد.

 طی حکمی از سوی موّمنی شریف ریاست حوزه هنری کشور، سید شهاب الدین طباطبایی مدیر حوزه خوزستان برکنار شد و سینا دلشادی بعنوان سرپرست حوزه هنری خوزستان معرفی شد.

پس از کِش وقوس های فراوان حاصل از حاشیه های این نهاد، تصمیم بر آن شد که  سینا دلشادی معاون اجرایی امور استانها و مجلس حوزه هنری و مدیر سابق حوزه هنری مازندران با حفظ سمت به خوزستان می آید.

حجت‌الاسلام طباطبایی، چند روز گذشته در پخش زنده فضای مجازی اینستاگرام در زمان ریاست بر حوزه هنری خوزستان درباره یکی از خوانندگان خارج‌نشین اظهارنظری کرده بود که واکنش‌های مختلفی را به‌دنبال داشت و همین موضوع منجر به برکناری وی شد. 

حمایت مدیر حوزه هنری از معین

مدیر پیشین حوزه هنری در لایو اینستاگرام

طباطبایی رییس حوزه هنری خوزستان در یک گفت‌وگو در لایو اینستاگرام ابتدا از محمدرضا شجریان به عنوان استاد برجسته موسیقی و آواز ایران که مردم دوستش دارند نام برد، سپس نظر خود درباره نصرالله معین خواننده لس‌آنجلسی را بیان کرد و گفت: «من معین را به عنوان یک خواننده فوق‌العاده می‌شناسم و اگر جای روحانی بودم معین را به ایران دعوت می‌کردم.»

انتهای پیام/