بلیت ۲۶۵ هزار تومانی خواننده پاپ در اولین کنسرت

دوشنبه،۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۶
بلیت ۲۶۵ هزار تومانی خواننده پاپ در اولین کنسرت

گروه اجتماعی - قیمت اعلام شده برای یک کنسرت پاپ همه را شگفت زده کرده است.

به گزارش  پیام ایران  ، بعد از ۴ ماه تعطیلی برنامه‌های حوزه موسیقی و کنسرت‌ها روز گذشته بلیت فروشی کنسرت امید حاجیلی شروع شد. نکته قابل توجه بلیت ۲۶۵ هزار تومانی در این کنسرت است.

پس از واکنش های تندی که درباره میزان قیمت بلیت کنسرت امید حاجیلی و سه خواننده دیگر از جمله فرزاد فرزین، محسن ابراهیم زاده و مهدی احمدوند در فضای رسانه ای و مجازی کشور صورت گرفت، ابتدا بلیت فروشی کنسرت امید حاجیلی به بخش «به زودی» سامانه انتقال و بلیت فروشی کنسرت فرزاد فرزین، مهدی احمدوند و محسن ابراهیم زاده نیز که در بخش «به زودی» سامانه قرار داشت به طور کامل حذف شد.

از نکات عجیب برگزاری اولین کنسرت های دوران کرونایی افزایش فاحش قیمت بلیت ها نسبت به سال قبل بود. که بر این اساس برای اولین کنسرت قیمت بلیت از ۷۰ هزار تومان برای قسمت های با دید نامناسب تماشاگر آغاز می شد و تا مبلغ ۲۶۵ هزار تومان نیز ادامه پیدا می کرد. این در حالی است که در برخی از اخبار و نقل قول ها گفته شده بود که صنف تهیه کنندگان موسیقی از این افزایش قیمت آگاهی داشته و موضوع یاد شده مربوط به روزهای گذشته نیست.

در همین حال محسن رجب پور مدیرعامل مجمع صنفی تولیدکنندگان و تهیه کنندگان آثار شنیداری در ضمن ارائه توضیحاتی درباره اتفاقات و حاشیه های پیش آمده پس از شروع بلیت فروشی کنسرت ها بیان کرد: طی هفته های گذشته جلساتی میان صنف تهیه کنندگان موسیقی، مدیریت دفتر موسیقی وزارت ارشاد، برگزارکنندگان کنسرت ها و نمایندگان سالن های برگزاری کنسرت برگزار شد که طی آن توافقی انجام گرفت تا با توجه به کاهش ۵۰ درصدی ظرفیت بلیت فروشی، از میزان اجاره بهای سالن ها به همان میزان کسر شود تا در پی ماجرای کرونا هیچ گونه افزایش قیمتی از بابت بلیت ها نداشته باشیم.

انتهای پیام/