در صورت اخراج آقای خاص از منچستر چه کسی جایگزین او می شود؟

پنج شنبه،۰۸ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۶
در صورت اخراج آقای خاص از منچستر چه کسی جایگزین او می شود؟

گروه ورزش - فوتبال جهان - یک نشریه انگلیسی از گزینه‌های احتمالی سرمربیگری شیاطین سرخ در صورت کنار گذاشتن ژوزه مورینیو رونمایی کرد.

نشریه «ایندیپندنت» انگلیس گزارش داد، با دو شکست متوالی که منچستریونایتد در سه بازی اول خود در فصل جدید لیگ برتر انگلیس متحمل شد، جایگاه ژوزه مورینیو در این تیم به خطر افتاده است و در صورت شکست شیاطین سرخ مقابل برنلی در هفته چهارم لیگ برتر انگلیس، مورینیو ممکن است اخراج شود.

بر اساس این گزارش سران باشگاه منچستریونایتد 6 گزینه مدنظر دارند تا در صورت کنار گذاشتن آقای خاص از سمت سرمربیگری شیاطین سرخ، یکی از آنها را جایگزین این سرمربی پرتغالی کنند که عبارتند از زین‌الدین زیدان، دیدیه دشان، لئوناردو ژاردیم، ماسیمیلیانو آلگری، مائوریسیو پوچتینو و مارکو سیلوا.

«ایندیپندنت» از زین‌الدین زیدان به عنوان گزینه محبوب هواداران منچستریونایتد و کارشناسان یاد کرده است، سرمربی‌ای که در دوران حضور دو و نیم ساله‌اش در رئال مادرید، این تیم را به 9 عنوان قهرمانی از جمله سه قهرمانی متوالی در لیگ قهرمانان رساند. در سوی دیگر گزینه موردنظر سران باشگاه منچستریونایتد، پوچتینو سرمربی کنونی تاتنهام است.

انتهای پیام/