گزارش تصویری: کامیونی که از روی پراید رد شد

يکشنبه،۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۰
گزارش تصویری: کامیونی که از روی پراید رد شد

گروه اجتماعی>حوادث- تصادف کامیون با پراید باعث شد چیزی از این خودرو باقی نماند.

وجود کامیون هایی با تکنولوژی های قدیمی باعث شده تا در تصادفات رانندگی که یک سر آن کامیون های فرسوده هستند و عموما رخ به رخ هم انجام می شود به احتمالا شاهد تلفات انسانی باشیم.

به گزارش پیام ایران، همانطور که در این تصاویر مشاهده می کنید کامیون بنز در تصادفی که با یک خودروی پراید داشته به طور کامل این خودرو را به زیر خود کشیده و باعث کشته شدن سرنشینان پراید شد.وضعیت این تصادف به حدی فجیح است که نیروهای آتش نشان برای خارج کردن اجساد از داخل خودرو به دلیل متلاشی شدن خودرو با مشکلاتی مواجه شده اند.

این دومین تصادفی است که امروز از برخوردهای مرگبار کامیون های غیر استاندار و قدیمی با خودروهای سواری منتشر شده است و نکته مهم اینکه به دلیل عدم وجود حفاظ های لازم در جلوی کامیون خودروی روبرو کاملا به زیر کامیون رفته و متلاشی شده است.

بنا بود تا اینگونه کامیون ها برای تردد الزام به نصب سپر های محافظ در کنار و جلوی خودرو کنند که که جا دارد تا این نکته به صورت جدی از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی پیگیری شده و مالکان این خودروها ملزم به نصب گارد محافظ شوند تا در صورت تصادفات رو به رو خودرو مقابل پس از برخورد با به زیر کامیون کشیده نشده و از میزان مرگ و میر در این حوزه کاسته شود.

تصادف کامیون+پراید

تصادف کامیون+پراید

تصادف کامیون+پراید

انتهای پیام/

منبع: عصرایران