سرقت از بانک

سرقت از بانک
گروه جامعه - ایرنا نوشت: سارقان مسلح شعبه بانک انصار خیابان اباذر کاشان با تلاش ماموران انتظامی پس از چهار ساعت در استان سمنان دستگیر شدند. فرمانده انتظامی کاشان روز دوشنبه به خبرنگاران گفت: ساعت هشت...
سرقت مسلحانه از یک بانک در کاشان
گروه جامعه - فرمانده نیروی انتظامی کاشان از سرقت مسلحانه یک بانک در این شهرستان خبرداد. سرهنگ علی پورکاوه  با بیان اینکه صبح امروز سارقان مسلح به بانکی در این شهرستان دستبرد زده اند  اظهار داشت: در...
دزدی از بانک و زندان به خاطر فرار از دست همسر
گروه بین الملل - احمد عباسی - لارنس ریپل 70 ساله اهل ایالت کانزاس آمریکا برای فرار از دست همسرش دست به سرقت از بانک زد. به گزارش پیام ایران، در سال 2016 یک مرد 70 ساله آمریکایی به یک بانک دستبرد زد و...

فیلم - سرقت مسلحانه ۵۰ میلیون تومانی از بانک در زاهدان

لحظاتی قبل سارقان مسلح با ورود به یکی از شعب بانک ملی در زاهدان اقدام به سرقت وجوه نقد داخل بانک کردند.

دستگیری سارقان مسلح بانک انصار کاشان

گروه جامعه - ایرنا نوشت: سارقان مسلح شعبه بانک انصار خیابان اباذر کاشان با تلاش ماموران انتظامی پس از چهار ساعت در استان سمنان دستگیر شدند.

سرقت مسلحانه از یک بانک در کاشان

سرقت مسلحانه از یک بانک در کاشان

گروه جامعه - فرمانده نیروی انتظامی کاشان از سرقت مسلحانه یک بانک در این شهرستان خبرداد.

سرهنگ علی پورکاوه  با بیان اینکه صبح امروز سارقان مسلح به بانکی در این شهرستان دستبرد زده اند  اظهار داشت: در پی وقوع این سرقت از یک بانک در محله اباذر  مبلغ 23 میلیون تومان به سرقت رفته است که سریعا عوامل نیروی انتظامی کاشان کمتر از 5 دقیقه در صحنه حاضر شدند.

وی افزود: در جریان بررسیهای به عمل آمده و انجام اقدامات فنی و پلیسی سر نخهایی از سارقان به دست آمده که ان‌شاء الله متهمان در اسرع وقت دستگیر می‌شوند.

دزدی از بانک و زندان به خاطر فرار از دست همسر

دزدی از بانک و زندان به خاطر فرار از دست همسر

گروه بین الملل - احمد عباسی - لارنس ریپل 70 ساله اهل ایالت کانزاس آمریکا برای فرار از دست همسرش دست به سرقت از بانک زد.

به گزارش پیام ایران، در سال 2016 یک مرد 70 ساله آمریکایی به یک بانک دستبرد زد و در لابی نشست تا دستگیر شود و به زندان برود.

او پس از سرقت 3 هزار دلاری به جای فرار در لابی نشست و به پلیس گفت که دزد بانک اوست. او در توضیحات خود به پلیس گفته بود که برای فرار از دست همسرش و اینکه دیگر حاضر نیست در آن شرایط باشد دست به این کار زده است.

اشتراک در RSS - سرقت از بانک