سریال‌های تلویزیون

سریال‌های تلویزیون
سریال جدید شبکه یک کلید خورد
گروه فرهنگ و هنر- چند روزی از کلید خوردن مجموعه تلویزیونی«خاک گرم»محصول جدید شبکه یک می‌گذرد و گروه به کارگردانی جواد ارشاد سرابی در حال ضبط سکانس‌های آغازین این سریال در استان کرمان هستند. تردید یک...
جدیدترین اخبار از فصل سوم سریال «ستایش»
گروه فرهنگ و هنر - تلویزیون - تصویربرداری سریال «ستایش ۳» به گارگردانی سعید سلطانی و تهیه کنندگی آرمان زرین کوب این روزها در عباس آباد ادامه دارد. حامد خاکدامن در خصوص آخرین وضعیت تصویربرداری این...
ریحانه پارسا مقابل دوربین کارگردان پایتخت
گروه فرهنگ و هنر - ریحانه پارسا، بازیگر نقش لیلا در سریال "پدر" که در روزهای اخیر عکس‌های مدلینگش با واکنش‌های متفاوتی همراه شده، در جدیدترین فعالیت هنری‌اش در سریال جدید کارگردان "پایتخت" بازی می‌...
هزینه ساخت سریال «کیف انگلیسی» چقدر بود؟
گروه فرهنگ و هنر - خبرگزاری ایسنا نوشت: محمدرضا جعفری جلوه که در زمان مدیریت او در شبکه یک سیما، سریال «کیف انگلیسی» زنده‌یاد دری پخش شد، درباره این اثر گفت: «کیف انگلیسی» اثر متفاوتی بود و در نوع...

سریال جدید شبکه یک کلید خورد

سریال جدید شبکه یک کلید خورد

گروه فرهنگ و هنر- چند روزی از کلید خوردن مجموعه تلویزیونی«خاک گرم»محصول جدید شبکه یک می‌گذرد و گروه به کارگردانی جواد ارشاد سرابی در حال ضبط سکانس‌های آغازین این سریال در استان کرمان هستند.

تردید یک درام اجتماعی است که در خلاصه داستان آن آمده است: طی انجام مراحل حفاری در ارگ قدیم بم، باستان شناسان با کشف جدیدی روبرو می‌شوند که به دلیل حساسیت موضوع، از پروفسور برومند (با بازی دانیال حکیمی) برای سرپرستی سایت دعوت می‌شود که در خلال آن ماجرا‌های بسیاری اتفاق می‌افتد.

جدیدترین اخبار از فصل سوم سریال «ستایش»

جدیدترین اخبار از فصل سوم سریال «ستایش»

گروه فرهنگ و هنر - تلویزیون - تصویربرداری سریال «ستایش ۳» به گارگردانی سعید سلطانی و تهیه کنندگی آرمان زرین کوب این روزها در عباس آباد ادامه دارد.

حامد خاکدامن در خصوص آخرین وضعیت تصویربرداری این سریال گفت : در حال حاضر ما در منطقه عباس آباد در تهران مشغول تصویربرداری هستیم و ۷۰ درصد از این پروژه ضبط شده است و تصویربرداری حدود ۴ ماه دیگر به پایان میرسد.

وی در خصوص مراحل فنی این سریال ادامه داد : مراحل فنی سریال از جمله تدوین به صورت همزمان در حال انجام است و سریال به احتمال زیاد برای پخش در زمستان آماده خواهد شد.

ریحانه پارسا مقابل دوربین کارگردان پایتخت

ریحانه پارسا مقابل دوربین کارگردان پایتخت

گروه فرهنگ و هنر - ریحانه پارسا، بازیگر نقش لیلا در سریال "پدر" که در روزهای اخیر عکس‌های مدلینگش با واکنش‌های متفاوتی همراه شده، در جدیدترین فعالیت هنری‌اش در سریال جدید کارگردان "پایتخت" بازی می‌کند.

سیروس مقدم به دنبال ساخت سریالی با نام "خواب‌زده" است که تهیه‌کنندگی آن را الهام غفوری، تهیه‌کننده سریال "پایتخت" به عهده‌ دارد. فیلمنامه این اثر نیز توسط سعید نعمت‌الله نوشته شده است.

در حالی‌که ریحانه پارسا قرار است در فصل دوم سریال "پدر" هم بازی کند، سینما دیلی خبر از توافق ریحانه پارسا با عوامل "خواب‌زده" برای حضور در این سریال داد.

هزینه ساخت سریال «کیف انگلیسی» چقدر بود؟

هزینه ساخت سریال «کیف انگلیسی» چقدر بود؟

گروه فرهنگ و هنر - خبرگزاری ایسنا نوشت: محمدرضا جعفری جلوه که در زمان مدیریت او در شبکه یک سیما، سریال «کیف انگلیسی» زنده‌یاد دری پخش شد، درباره این اثر گفت: «کیف انگلیسی» اثر متفاوتی بود و در نوع خود حمایت ویژه‌ای از آن شد. ۲۵۰ تا ۳۰۰ میلیون هزینه تولید «کیف انگلیسی» در آن مقطع زمانی شد که تلویزیون و شبکه یک این پول را در اختیار گذاشت.

اشتراک در RSS - سریال‌های تلویزیون