فعال مدنی

فعال مدنی
گروه سیاسی - یورو نیوز در خبری مدعی شد: نازنین زاغری و نرگس محمدی که دست به اعتصاب غذا زده بودند به این اقدام خود پایان دادند. خبرگزاری فرانسه به نقل از ریچارد رتکلیف، همسر نازنین زاغری این خبر را...
نرگس محمدی به پزشکی قانونی منتقل می شود
گروه سیاسی - وکیل مدافع نرگس محمدی فعال مدنی و روزنامه نگار که در زندان به سر می برد، گفت: طبق هماهنگی های انجام شده موکلم روز چهارشنبه این هفته از زندان به کمیسیون پزشکی منتقل می شود تا وضعیت بیماری...
۵ زنی که عربستان خواهان اعدام آن‌ها است!
گروه بین الملل > خاورمیانه - از زمان انتخاب محمد بن سلمان به سمت ولیعهد عربستان، به بهانه اصلاحات اجتماعی و اقتصادی ده‌ها تن از تجار، فعالان، دانشگاهیان، و مبلغان بازداشت شده‌اند. برخی از سازمان‌...

پایان اعتصاب غذای نازنین زاغری

گروه سیاسی - یورو نیوز در خبری مدعی شد: نازنین زاغری و نرگس محمدی که دست به اعتصاب غذا زده بودند به این اقدام خود پایان دادند.

خبرگزاری فرانسه به نقل از ریچارد رتکلیف، همسر نازنین زاغری این خبر را منتشر کرده است.

هنوز هیچ مقام و یا نهاد رسمی به این خبر واکنش نشان نداده‌اند.

نازنین زاغری در آوریل 2016 به اتهام جاسوسی در تهران بازداشت شد و از آن زمان تاکنون در زندان به‌سر می‌برد.

نرگس محمدی روزنامه نگار و فعال مدنی است که به اتهام تاسیس کمپین لگام (لغو گام به گام اعدام) و چند اتهام دیگر به 10 سال حبس قطعی محکوم شده است.

نرگس محمدی به پزشکی قانونی منتقل می شود

نرگس محمدی به پزشکی قانونی منتقل می شود

وکیل مدافع نرگس محمدی فعال مدنی و روزنامه نگار که در زندان به سر می برد، گفت: طبق هماهنگی های انجام شده موکلم روز چهارشنبه این هفته از زندان به کمیسیون پزشکی منتقل می شود تا وضعیت بیماری او بررسی شود.

۵ زنی که عربستان خواهان اعدام آن‌ها است!

۵ زنی که عربستان خواهان اعدام آن‌ها است!

گروه بین الملل > خاورمیانه - از زمان انتخاب محمد بن سلمان به سمت ولیعهد عربستان، به بهانه اصلاحات اجتماعی و اقتصادی ده‌ها تن از تجار، فعالان، دانشگاهیان، و مبلغان بازداشت شده‌اند.

برخی از سازمان‌های حقوقی همچون سازمان دیده‌بان حقوق بشر اعلام کردند که دادستانی عربستان خواستار حکم اعدام برای 5 فعال زن در زمینه حقوق بشر در شرق این کشور می‌شود.بر اساس این گزارش، یکی از این بازداشت شدگان "إسرا الغمغام" اولین زندانی زن سیاسی در استان قطیف عربستان است که به دلیل فعالیت‌های حقوقی با حکم اعدام مواجه می‌شود.

اشتراک در RSS - فعال مدنی