نقل و انتقالات

نقل و انتقالات
پرسپولیس و بودیمیر توافق کردند
گروه ورزش - باشگاه پرسپولیس با مهاجم دینامو زاگرب کرواسی به توافق نهایی رسیده است. صبح امروز اعلام شد که باشگاه پرسپولیس پیش قراردادی برای ماریو بودیمیر ارسال کرده تا او بعد از ارزیابی و بررسی شرایط...
رئال مادرید جانشین کریس رونالدو را پیدا کرد
پس از اینکه رئال مادرید مهم ترین بازیکن خود یعنی کریستیانو رونالدو را در فصل نقل و انتقالات از دست داد، به دنبال یافتن جانشینی برای او بود و در نهایت توانست که ماریانو دیاز را به سانتیاگو برنابئو...

رسمی: پرسپولیس و بودیمیر توافق کردند

پرسپولیس و بودیمیر توافق کردند

گروه ورزش - باشگاه پرسپولیس با مهاجم دینامو زاگرب کرواسی به توافق نهایی رسیده است.

صبح امروز اعلام شد که باشگاه پرسپولیس پیش قراردادی برای ماریو بودیمیر ارسال کرده تا او بعد از ارزیابی و بررسی شرایط مد نظر سرخ پوشان، آن را امضاء کند و به جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ اضافه شود.

اکنون باشگاه پرسپولیس خبر داد با ماریو بودیمیر بر سر شرایط کلی قرارداد به توافق رسیده‌اند و پیش قرارداد بین طرفین نیز رد و بدل شده تا تنها عقد قرارداد نهایی بین آنها باقی بماند.

رئال مادرید جانشین کریس رونالدو را پیدا کرد

رئال مادرید جانشین کریس رونالدو را پیدا کرد

پس از اینکه رئال مادرید مهم ترین بازیکن خود یعنی کریستیانو رونالدو را در فصل نقل و انتقالات از دست داد، به دنبال یافتن جانشینی برای او بود و در نهایت توانست که ماریانو دیاز را به سانتیاگو برنابئو برگرداند.

این بازیکن ۲۵ ساله که پیش از این هم سابقه حضور در رئال مادرید را داشت، حالا یک بار دیگر به این تیم بازگشته تا این بار با پوشیدن پیراهن شماره ۷، وارث کریستیانو رونالدو و ناجی مادریدی ها به حساب بیاید.

انتهای پیام/

اشتراک در RSS - نقل و انتقالات