سه شنبه،۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۲
ورزشگاه ۳۰ هزار نفری فولاد خوزستان افتتاح شد

گروه ورزش - با حضور معاون اول رئیس جمهور ورزشگاه فولاد خوزستان مورد بهره برداری قرار گرفت.

اسحاق جهانگیری به همراه وزیر ورزش و جوانان پس از افتتاح این ورزشگاه از بخش های مختلف آن بازدید کرد. مجموعه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان در شمال شرقی اهواز و در محل اختصاصی باشگاه فولاد خوزستان واقع شده و در زمینی به مساحت 22 هکتار و با هزینه ای بالغ بر 150 میلیارد تومان ساخته شده است.

این ورزشگاه با برگزاری بازی تیم های امید و جوانان فولاد خوزستان، افتتاح شد. در حال حاضر هر دو تیم فولاد در صدر لیگ جوانان و امید کشور قرار دارند.

کلنگ احداث ورزشگاه فولاد آرنا، پیشرفته‌ترین ورزشگاه ایران از سال 1387 به زمین زده شد؛ این ورزشگاه در زمینی به مساحت 22 هکتار و با هزینه‌ای بالغ بر یک هزار و 500 میلیارد ریال (بدون احتساب توقفگاه اختصاصی و جاده‌های دسترسی، استخر، زمین تمرین و سالن تکنیک) بنا شده است.

این ورزشگاه که از آن می توان به عنوان مدرن ترین ورزشگاه آسیا نیز نام برد، دارای سه زمین چمن طبیعی علاوه بر زمین اصلی ورزشگاه با استاندارد لازم برای تمرین و استخر سرپوشیده به مساحت سه هزار متر مربع برای کمک به ریکاوری ورزشکاران پس از مسابقه، سالن سرپوشیده به مساحت سه هزار و 900 مترمربع در مجموعه ورزشی برای تمرین تکنیک‌ های فوتبالی در هوای گرم خوزستان، سالن اجتماعات به ظرفیت 180 نفر، سالن‌های رختکن مجزا و مجهز به دوش، سرویس‌ بهداشتی، جکوزی، سونای خشک و بخار، سالن بهداری به مساحت 400 مترمربع با امکانات کافی، بخش رادیولوژی با امکانات لازم، جایگاه  VIP ویژه میهمانان و شخصیت‌ها با امکانات مناسب، رستوران به مساحت 750 مترمربع و جایگاه ویژه خبرنگاران است.

ورزشگاه ۳۰ هزار نفری فولاد خوزستان افتتاح شد

ورزشگاه ۳۰ هزار نفری فولاد خوزستان افتتاح شد

ورزشگاه ۳۰ هزار نفری فولاد خوزستان افتتاح شد

انتهای پیام/

منبع: ایسنا