قائم مقام شبکه سه: فردوسی‌پور قطعاً در شبکه نخواهد بود

چهارشنبه،۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۱
شبکه سه سیما اجازه نمی‌دهد "نود" در هیچ شبکه دیگری روی آنتن برود

عادل+فردوسی پور

گروه ورزشی- قائم مقام شبکه سه سیما درباره دلایل حذف برنامه " نود" و سرنوشت این برنامه پس از گذشت دو دهه توضیحاتی ارایه کرد.

 جعفر عبدالملکی در پاسخ به این پرسش که آیا برنامه دیگری جایگزین «نود» شده است؟ توضیح داد: این برنامه در قالب برنامه دیگری پخش خواهد شد. بخش عمده‌ای از برنامه «نود» بر عهده برنامه «فوتبال برتر» است. به‌نوعی فوتبال برتر جایگزین شده است. البته ما جلسه‌های اختصاصی برگزار خواهیم کرد تا جایگزین خوبی را برای ۹۰ متناسب با ذائقه مردم تولید کنیم.

قائم مقام مدیر شبکه سه سیما درباره نوع برخورد شبکه با این برنامه که به چنین سرنوشتی دچار شد، مطرح کرد: درباره این برنامه، رفتار سازمانی صورت گرفت اما باید گفت، عادل فردوسی‌پور در تلویزیون می‌ماند؛ چراکه نیروی رسمی سازمان است و نسبت به سازمان وفادار است و اختلاف‌ها صرفاً مربوط به برنامه «نود» بوده است.

عبدالملکی همچنین در ادامه یادآور شد: شبکه سه سیما اجازه نخواهد داد ۹۰ در هیچ شبکه دیگری روی آنتن برود. ما سعی داریم که جایگزین برنامه را متناسب با ذائقه مردم طراحی و تولید آن را شروع کنیم. این جایگزینی بدون حضور ایشان خواهد بود و قطعاً عادل فردوسی‌پور در شبکه سه نخواهد بود.

انتهای پیام/

منبع: ایسنا