اغفال

اغفال
دام دختر ۲۰ساله برای پسران ورزشکار و خوش تیپ
گروه اجتماعی>حوادث- چند روز قبل پسری قوی هیکل به اداره پلیس رفت و از سرقت موتورسیکلت و وسایل با ارزش خود به دست دختر جوانی شکایت کرد. به گزارش پیام ایران، او گفت: دو هفته قبل پس از خروج از باشگاه...
مسافرکش‌های مالباخته این زن را شناسایی کنند
گروه اجتماعی>حوادث- رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارق زنی خبر داد که در پوشش مسافر و یا طرح دوستی اقدام به سرقت از رانندگان می‌کرد. سرهنگ علی عزیزخانی  در توضیح این خبر گفت:...
اغفال دختر جوان با نام بازیگر معروف
گروه اجتماعی>حوادث- پسر شیاد خود را بازیگر معروف سینما معرفی می‌کرد تا دختران ساده لوح را قربانی طمع‌ورزی‌های خود کند. اما با پیگیری‌های پلیسی سرانجام دستش رو شد. زن میانسال کنار دخترش ایستاده بود...

دام دختر ۲۰ساله برای پسران ورزشکار و خوش تیپ

دام دختر ۲۰ساله برای پسران ورزشکار و خوش تیپ

گروه اجتماعی>حوادث- چند روز قبل پسری قوی هیکل به اداره پلیس رفت و از سرقت موتورسیکلت و وسایل با ارزش خود به دست دختر جوانی شکایت کرد.

به گزارش پیام ایران، او گفت: دو هفته قبل پس از خروج از باشگاه دختر زیبایی که به نظر پولدار هم می‌آمد بی‌مقدمه سر صحبت را با من باز کرد و به من گفت شما بسیار جذاب و خوش تیپ هستید و دلم می‌خواهد با شما دوست شوم. بعد هم بلافاصله گوشی تلفن همراهم را از دستم گرفت و شماره خودش را در آن وارد کرد و بدین ترتیب شماره من روی گوشی‌اش افتاد.

مسافرکش‌های مالباخته، این زن را شناسایی کنند

مسافرکش‌های مالباخته این زن را شناسایی کنند

گروه اجتماعی>حوادث- رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارق زنی خبر داد که در پوشش مسافر و یا طرح دوستی اقدام به سرقت از رانندگان می‌کرد.

سرهنگ علی عزیزخانی  در توضیح این خبر گفت: ساعت ۱۶:۳۰ مورخه 26 شهریور ماه فردی در خیابان قزوین درحالیکه مانع از متواری شدن یک خانم شده بود، با مراجعه به واحد گشت کلانتری کلانتری ۱۱۲ ابوسعید به مأموران اعلام کرد که این خانم اقدام به سرقت از داخل ماشین او کرده است.

اغفال دختر جوان با نام بازیگر معروف

اغفال دختر جوان با نام بازیگر معروف

گروه اجتماعی>حوادث- پسر شیاد خود را بازیگر معروف سینما معرفی می‌کرد تا دختران ساده لوح را قربانی طمع‌ورزی‌های خود کند. اما با پیگیری‌های پلیسی سرانجام دستش رو شد.

زن میانسال کنار دخترش ایستاده بود و زیر لب حرف‌هایی می‌زد انگار در حال سرزنش کردن دختر جوان بود. دخترک سر به زیر انداخته و آرام گریه می‌کرد. سرانجام نوبت رسیدگی به پرونده او شد. دستانش بشدت می‌لرزید. لیوان آب را برداشت و جرعه‌ای نوشید.

اشتراک در RSS - اغفال