تصادف جاده ای

تصادف جاده ای
تصادف اتوبوس با ۱۰ خودرو در جاده هراز
گروه جامعه - رئیس هلال احمر شهرستان دماوند با بیان اینکه‌ یک دستگاه اتوبوس در ورودی شهر رودهن در جاده هراز با 10 دستگاه خودروی سواری برخورد داشته است گفت: در این‌ حادثه 9 نفر مصدوم شده‌اند. سعید...
استراحت در شانه خاکی جاده باعث مرگ 4 نفر شد
گروه جامعه - حوادث - ایرنا نوشت: انحراف یک دستگاه خودروی سواری در جاده بابل به قائمشهر چهار عضو یک خانواده را که در حال صرف غذا و استراحت در حاشیه جاده بودند، به کام مرگ کشاند. خودرو  ساینا بعد از...

تصادف اتوبوس با ۱۰ خودرو در جاده هراز

تصادف اتوبوس با ۱۰ خودرو در جاده هراز

گروه جامعه - رئیس هلال احمر شهرستان دماوند با بیان اینکه‌ یک دستگاه اتوبوس در ورودی شهر رودهن در جاده هراز با 10 دستگاه خودروی سواری برخورد داشته است گفت: در این‌ حادثه 9 نفر مصدوم شده‌اند.

سعید طاهری رئیس هلال احمر شهرستان دماوند دقایقی پیش در گفت‌وگویی از تصادف یک دستگاه اتوبوس با ده خودروی سواری در محور هراز خبر داد.

وی با اعلام اینکه تا این لحظه سانحه 9 مصدوم داشته است افزود: 5 آمبولانس اورژانس و دو آمبولانس هلال احمر به محل اعزام شده‌اند و تمامی مصدومان با بالگرد به تهران اعزام شدند.

استراحت در شانه خاکی جاده باعث مرگ هر 4 نفر عضو یک خانواده شد

استراحت در شانه خاکی جاده باعث مرگ 4 نفر شد

گروه جامعه - حوادث - ایرنا نوشت: انحراف یک دستگاه خودروی سواری در جاده بابل به قائمشهر چهار عضو یک خانواده را که در حال صرف غذا و استراحت در حاشیه جاده بودند، به کام مرگ کشاند.
خودرو  ساینا بعد از ظهر امروز سه شنبه در مسیر جاده بابل - قائمشهر از جاده منحرف شد و روی اعضای خانواده‌ای افتاد که در شانه خاکی جاده در حال استراحت و صرف غذا بودند.

اشتراک در RSS - تصادف جاده ای